607 240 313

SZYBKI KONTAKT | ZADZWOŃ ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

O nas

Dbałość o klienta, rodzinna atmosfera, przyjazne podejście oraz otwartość to tylko niektóre cechy, które pozwalają nam lepiej zrozumieć państwa problemy oraz potrzeby. Od piętnastu lat jesteśmy z wami, razem stawiamy czoła każdej usterce, która dotyczy polskich ciągników oraz maszyn rolniczych. Przez te wszystkie lata rozwijaliśmy się wraz z naszymi klientami dlatego też dziś nasz sklep posiada jeden z najbogatszych asortymentów w województwie.

Czujemy, że naszą misją oraz powołaniem jest współodpowiedzialność za państwa sprzęt – dbamy o najdrobniejsze szczegóły naszego asortymentu by reagować możliwie najszybciej bo wiemy jak ważna jest kwestia czasu podczas plonów.

 

Obecnie wszystkie cenne doświadczenia zdobyte w ciągu kilkunastu lat działalności w firmie „PROMETAL” Ryszarda oraz Daniela Kominów postanowiliśmy zaszczepić w nowej gałęzi naszej działalności, albowiem „ROLKOM” jest najnowszą odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się rynek zagranicznych ciągników i maszyn rolniczych. Teraz mogą liczyć Państwo na naszą pomoc także z asortymentem zagranicznym! Wspominałam wcześniej jak ważna jest kwestia czasu, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić dla Was drodzy klienci udogodnienie w formie zakupów internetowych oraz sprzedaży wysyłkowej.

Serdecznie zapraszam
Agnieszka Komin